Kama 2012 - Dubnica nad Váhom

Kama 2012 - Dubnica nad Váhom

Príjemné jesenné počasie 16.-17. novembra 2012 prinieslo akciu KAMA 2012. Ide o futbalový turnaj saleziánskych stredísk západného Slovenska. Tradične sa koná v Dubnici nad Váhom.

 

Miestne stredisko už tradične pripravilo v piatok večer dobré bagety a zábavný večerný program. Po predstavení stredísk a rôznych známych futbalových hviezd sa losovalo do skupín. Naša škola SOŠ sv. Jozefa Robotníka skončila v skupine B, z čoho sme mali všetci radosť.

 

Spánok, raňajky a zápasy. Náš tím sa skutočne snažil, ale nepremenené šance, nešťastné góly a následná nervozita v mužstve kazila herný prejav. Aj sme viedli, aj remizovali, aj prehrávali. Nakoniec sme sa umiestnili na 8. mieste. Zúčastnené družstvá skončili v nasledovnom poradí od tohtoročného majstra KAMA: Námestovo, Bratislava – Mamateyka, Dubnica nad Váhom, Banská Bystrica, Bratislava – Miletička, Šaštín-Stráže, Žilina - oratko, SOŠ Žilina, Bratislava Daliborko, Trnava.

 

  1. Tešíme sa na ďalší, pevne dúfame úspešnejší rok.