Školské kolo súťaže Autoopravár Junior Castrol 2012

Školské kolo súťaže Autoopravár Junior Castrol 2012

Vo februári prebehlo v našej škole druhé školské kolo súťaže Autoopravár Junior Castrol 2012 v kategóriách autoopravár mechanik-elektrikár, lakovník a karosár.

Školské kolo pozostávalo z teoretických testov a praktickej poznávacej časti. Po prvýkrát boli v tomto ročníku súťaže žiaci teoreticky testovaní cez on-line testy na internete. Najlepšie výsledky v internetových on-line testoch dosiahli karosári s priemernou úspešnosťou testov 94%.

 

 

Postupujúci žiaci v kategórii autoopravár mechanik-elektrikár:

 

1.      Marek Pekár

2.      Michal Pekár

3.      Tomáš Džanaj

4.      Tibor Jopčík

5.      Peter Belica

6.      Marek Fuljer

 

 

Postupujúci žiaci v kategórii autoopravár mechanik-lakovník:

 

1.      Ján Hujo

2.      Branislav Sedliak

3.      Patrik Szabó

 

 

Postupujúci žiaci v kategórii autoopravár mechanik-karosár:

 

1.      Juraj Hložný

2.      Peter Ďurček

3.      Tomáš Cibulka

 

 

 

Najlepší autoopravári z jednotlivých kategórii budú našu školu reprezentovať  20. marca 2012 v oblastnom kole v Martine. Prajeme im veľa vytrvalosti pri ďalšej príprave a čo najlepšie umiestnenie v ďalších kolách tejto súťaže.