ISIC karta

Preukaz žiaka ISIC/EURO26 – JEDNA KARTA STAČÍ! 

Minimum o preukaze:

súbor: PDF

súbor: .docx


ISIC je karta študenta, ktorou sa naďalej budeme prezentovať aj v našej škole. Dochádzka aj stravovací systém bude fungovať práve a iba cez túto kartu. Navyše vám plne nahrádza preukaz potrebný na zľavnené (študentské) cestovné na MHD, SAD a ŽSR. V každej spoločnosti si to musíte aktivovať pri ich termináloch (bližšie sa informujte v daných prepravných spoločnostiach).


ISIC s nálepkou na aktuálny šk.rok umožňuje získať množstvo zliav na Slovensku aj po celom svete. Karta je kombinovaná s kartou EURO<26, ktorá vám ponúka ďalšie zľavy . Samotná čipová karta stojí 10€. Poplatok za zľavy na jeden školský rok je takisto 10,-€. Z celkovej sumy vám škola prepláca 5,-€. Navyše, keďže je už druhý polrok, spoločnosť vydávajúca tieto karty vám ponúkla akciovú možnosť, že za spomínanú cenu získate zľavový kupón na tento aj budúci školský rok.


Pre učiteľov platí ponuka obdobne s tým, že získajú medzinározný učiteľský preukaz ITIC aj s osobitnými zľavami. Výšku poplatku sa dozviete u tajomníčky školy, alebo od (už) zapojených kolegov.


REKAPITULÁCIA: Kto má záujem o medzinárodný preukaz študenta ISIC, prineste 15,-€, vyplnenú žiadosť (dostanete v zborovni) a fotografiu 3x3,5cm (ako na občianský preukaz) tajomníčke školy, p. Petre Kostíkovej.

 

PS: V prípade, že nemáte záujem o zľavový kupón (vzadu na karte), stačí do septembra zaplatiť poplatok 5,-€ za vydanie karty dochádzky a stravovania (obyčajná biela prístupová karta). Zvyšok za vás zaplatí vaša škola. Každopádne, ak si zakúpite ISIC kartu dnes, máte ju na 1 a pol roka a potom si ju už nemusíte ďalej predlžovať. Budete mať originálnu kartu študenta s logom školy a so svojou fotkou.